11. októbra 2016, Prečítané 2 712x, simcacze
Co když se zeptáme všemožných fanoušků, která česká hra je nejslavnější? Je to Mafia. První díl byl nejzábavnější a nejlepší. Druhý díl byl skoro taky tak dobrý. Pracovali na něm taky Češi. A co nám po dlouhých letech přináší díl třetí? No ani se radši neptejte. Jakmile to dostali do rukou Američani, tak to prostě šlo, kam by nemělo. […]
Pokračovanie článku
